×
SPIRULINE 500 STAR
SPIRULINE STAR obsahuje vlákninu, spirulinu a vitamín C. Spirulina je mikroskopická vodná riasa, ktorá je významným zdrojom antioxidačnej kapacity, proteínov, karotenoidov, vitamínov rady B, minerálov a esenciálnych mastných kyselín.

15,00 €

Kód 4540
Veľkosť
- +
Skladom: 4 ks

Napomáha zlepšiť fyzickú výkonnosť a vitalitu. Je oporou pre funkcie pečene. Pomáha znižovať pocit hladu, a tým prispieva k regulácii telesnej hmotnosti, udržiavať normálne črevné funkcie a zdravý tráviaci systém. Podporuje pravidelnú a normálnu stolicu. Vyvoláva nízku glykemickú reakciu a prispieva k stabilizácii glukózy v krvi. Je pomocníkom pri regulácii telesnej hmotnosti.

Meď pomáha udržiavať normálny stav spojivových tkanív, energetického metabolizmu, činnosť nervovej sústavy, pigmentácie vlasov a pokožky, prenosu železa v tele a imunitného systému. Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Produkt SPIRULINE STAR pomáha navodiť pocit plnosti, a preto je využívaný ako súčasť redukčných programov k regulácii hmotnosti.

Odporúčané dávkovanie: 2 tablety 2× denne.

Zloženie: Zloženie 4 tabliet: Spirulina (Spirulina platensis, riasa) 2.000 mg; stabilizátor: polyvinylpyrro­lidon, fosforečnan vápenatý; emulgátor: rastlinná celulóza; protihrudkujúca látka: oxid kremičitý, rastlinný stearan horečnatý; meď (glukónan meďnatý) 0,48 mg (48 % RVH*). RVH* = Referenčné výživové hodnoty denného príjmu vitamínov a minerálnych látok V záujme rýchlejšej orientácie v množstve aktívnych látok je u extraktov uvedené ich skutočné (pôvodné) množstvo.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov. Výživový doplnok sa nesmie používať, ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávajte a skladujte mimo dosahu malých detí! Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Minimálna trvanlivosť: do dátumu uvedeného údajom EXP na hornej strane obalu.