×
RELAX STAR
Relaxačná a protistresová formula pre upokojenie organizmu, s protistresovými účinkami

24,00 €

Kód 2740
Veľkosť
- +
Skladom: 5 ks

RELAX STAR je unikátna formula, ktorá pôsobí blahodárne na celé telo hlavne na nervovú sústavu. Je vhodná pri terapii všetkých psychosomatických ochoreniach, napomáha zvyšovať odolnosť organizmu voči stresu, pomáha pri migrénach a pri psychických problémoch v klimaktériu, podieľa sa na upokojení pri stavoch podráždenosti a úzkosti, pomáha pri neurasténii a pri poruchách spánku. Pomáha tiež proti spazmatickým kŕčom v oblasti tráviaceho traktu, podieľa sa na uvoľňovaní spaziem pri astme a pri dýchavičnosti, upravuje srdcový rytmus pri vegetatívnych poruchách a srdcových neurózach, pomáha vrátiť vitalitu a chuť do života.

Relax star je unikátna kombinácia látok, ktoré pôsobia blahodarne na celé telo. Kto by sa nebol stretol s mučenkou a klanopraškou? Účinky chmeľu poznali a využívali už naše babičky. Pôsobenie rastlinných zložiek výrazne podporujú aj pridané vitamíny a ostatné fyziologicky účinné látky, hlavne vitamíny skupiny B výrazne podporujú funkcie celého nervového systému a pomáhajú vrátiť chuť do života.

Vitamín B1 – thiamín má priaznivý vplyv na energetický metabolizmus a nervový systém.

Vitamín B2 – riboflavín je dôležitý pre energetický metabolizmus a správne fungovanie nervového systému, podporuje optimálnu hladinu železa v organizme, blahodarne pôsobí na zdravie pokožky a zraku.

Vitamín B5 – kyselina pantothenová má vplyv na duševnú výkonnosť a zvýšenie mentálnej energie. Podporuje energetický metabolizmus.

Vitamín B6 – pyridoxín má priaznivý vplyv na metabolizmus glykogénu a bielkovín a na funkcie nervového a imunitného systému. Je dôležitý pre tvorbu červených krviniek a reguláciu hormonálnej aktivity.

Vitamín B12 – kyanokobalamín má vplyv na tvorbu červených krviniek a na delenie buniek. Podporuje energetický metabolizmus a imunitný systém. Pôsobí na udržanie normálnej hladiny krvného homocysteínu. Je nutný k udržaniu zdravej nervovej sústavy, normálnych duševných funkcií a kognitívneho výkonu.

Kyselina listová – foláty ovplyvňuje krvotvorbu, metabolizmus homocysteínu a hladinu krvného homocysteínu. Podporuje imunitný systém. Priaznivo ovplyvňuje vývoj materských tkanív počas tehotenstva.

Niacín je dôležitý pre normálny energetický metabolizmus, činnosť nervovej sústavy, psychickú činnosť, stav slizníc a stav pokožky. Dokáže znižovať mieru únavy a vyčerpania.

Chmeľ je antioxidant, podporuje normálnu hladinu cholesterolu v krvi a nervovú činnosť. Má upokojujúci účinok, podieľa sa na zdravom spánku a v neposlednom rade podporuje dobré trávenie. Je prínosom aj v menopauze žien.

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula 2× denne.

Zloženie: Zloženie 2 kapsuly: Vitamín C (kyselina L-askorbová) 60 mg (75 % RVH*); chmeľ obyčajný, extrakt z kvetu – šišiek (Humulus lupulus) 30 mg; múčenka pleťová – vňať (Passiflora incarnata) 30 mg; schizandra čínska – plod (Schizandra chinensis) 30 mg; cholín bitartát 20 mg; bioflavonoidy citrusových plodov 20 mg; inozitol 20 mg; pšeničné klíčky 20 mg; vitamín B3 (niacín,nikotí­namid) 16 mg (100 % RVH*); PABA 10 mg; vitamín B2 (riboflavín) 1,2 mg (85,7 % RVH*); vitamín B6 (pyridoxínhydrochlo­rid) 1,2 mg (85,7 % RVH*); vitamín B1 (tiamínhydrochlo­rid) 1 mg (90,9 % RVH*); vitamín B5 (kyselina pantothenová) 0,332 mg (5,5 % RVH); kyselina listová (kyselina pteroylmonoglu­tamová) 130 µg (65 % RVH*); vitamín B12 (kyanokobalamín) 20 µg (800 % RVH*); emulgátor: mikrokryštalická celulóza; protihrudkujúce látky: oxid kremičitý; stearan horečnatý. Želatínová kapsula. RVH* = Referenčné výživové hodnoty denného príjmu vitamínov a minerálnych látok Poznámka k produktom, ktoré obsahujú extrakty: V záujme rýchlejšej orientácie v množstve aktívnych látok je pri extraktoch uvedené ich skutočné (pôvodné) množstvo..

Upozornenie Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte mimo dosahu malých detí! Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného údajom EXP na bočnej strane obalu.