×
Stielky s medenými vláknami
antibakteriálne a protiplesňové vložky do topánok

7,20 €

Kód M14

Zloženie: 15% – medená priadza, 35% bavlna, 50% polyester

Hrúbka: 4 mm

Stielky do topánok s medenou priadzou sú ideálne do športovej, pracovnej a vychádzkovej obuvi, pre dlhé nosenie a extrémne zaťaženie. Nevyhnutné sú k ochrane nôh v zapožičanej obuvi (lyžiarske topánky, korčule, bowlingové topánky).

Materiál stielok obsahuje ióny medi, ktoré potláčajú infekčné pôsobenie hlavných druhov plesní a mikróbov vrátane kandidy a stafylokoka aureus, likvidujú nepríjemný zápach.

Stielky s medeným vláknom sú praktické a dlhodobo funkčné.

Komfort a dlhá životnosť!

Kontraindikácie: žiadne

Mágia medenej priadze

Už dávno nie je tajomstvom,že meď má veľa pozitívnych vlastností.

Meď zabraňuje množeniu baktérií, vírusov, plesní a iných mikroorganizmov na pokožke, obmedzuje vznik nepríjemného pachu.

Meď je nevyhnutná pre normálne výmenné procesy v ľudskom organizme:

  • má protizápalové vlastnosti
  • okysličovanie buniek
  • zúčastňuje sa energetickej výmeny buniek
  • pozitívne pôsobí na stav pokožky, cievne problémy a cukrovku.

Meď pozitívne pôsobí na pohybový aparát – cez skupinu enzýmov ovplyvňuje vnútorné a medzimolekulárne väzby v molekulách kolagénu. „Medená priadza“ podporuje zlepšenie zdravotných komplikácií pri reumatických ťažkostiach, blahodárne pôsobí na organizmus človeka.

Je dôležitým minerálom pre zdravie pokožky, stimuluje krvotvorbu, podporuje tvorbu nových kapilár, kolagénu a ďalších kľúčových bielkovín, ktoré pomáhajú pri stabilizácii kožných vrstiev – čo zlepšuje vzhľad pokožky a napomáha hojeniu rán.

Medené oblečenie obopínajúce panvové oblasti, ktoré sú zodpovedné za trávenie, vylučovanie, krvotvorbu, pohlavné a pohybové funkcie vytvára optimálne podmienky pre prácu celého organizmu, pomáha eliminovať negatívny vplyv vonkajších biologických a elektromagnetických polí, zlepšuje fyziologické parametre a prispieva k zlepšeniu imunity.

Ošetrenie výrobkov s medenou priadzou

Látky s medenou priadzou nevyžadujú časté pranie – 4-krát menej ako bežné materiály! Jednoduchá údržba, prať na 30 ° C – jemné pranie s použitím bežných pracích prostriedkov. Nesušiť v sušičke! Je možné žehliť.

Výrobky s medenou priadzou (látky s obsahom medi) nie sú zdravotníckym tovarom a nie sú určené pre liečenie, nevyžadujú žiadne špeciálne certifikácie ani povolenie na predaj.