×
Fytonáplasť na kĺby Wutong 5ks
bolesti kĺbov a svalov • natiahnuté väzy • vyvrtnutia • zlomeniny • reuma • bolesť hlavy, zubov

6,20 €

Kód 30118
Veľkosť
- +
Skladom: 6 ks


Výrobca: tianDe

V preklade z čínštiny „Wutong“ znamená „bolesť neexistuje, bez bolesti“. Ide o unikátnu fytonáplasť proti bolestiam a opuchom. Náplasť zlepšuje lokálny krvný obeh, pôsobí protizápalovo. Lepí sa na to miesto, kde to bolí. Účinne odstraňuje bolesť v kĺboch a svaloch. Taktiež je účinná pri reumatických bolestiach, pri rôznych poraneniach – natiahnutiach, výronoch, vyvrtnutiach a zlomeninách.

Fytonáplasť Wutong je efektívnym prostriedkom pre potlačenie bolestí kĺbov a svalov. Prináša úľavu pri reumatických bolestiach, pri bolestiach svalov, natiahnutých väzoch, vyvrtnutiach a zlomeninách. Avšak poslúži aj pri bolestiach uší, zubov, zápaloch dutín, pri upchatom nose (dať nad koreň nosa). Pri bolesti hlavy nalepiť za uši.

Použitie:
náplasti treba nastrihať na malé pásiky, alebo kocky (podľa Vášho uváženia a miesta bolesti). Nechať pôsobiť 8 – 12 hodín, po 3–8 hodinách môžete procedúru zopakovať.

Kontraindikácie: individuálna neznášanlivosť zložiek, akútna fáza kožných ochorení, tehotenstvo, kojenie. Neaplikovať malým deťom. Pozor! Pri výraznej bolestivosti sa obráťte na svojho lekára. Balenie: 5 ks náplastí v jednom balení

Náplasti Wutong a Jian Kang sa môžu používať buď samostatne alebo ako súčasť komplexnej terapie oporného a pohybového ústrojenstva. Náplasti sa používajú jednorázovo alebo ako súčasť liečebných programov. Odporúčaný liečebný program s použitím náplastí Wutong a Jian Kang sa stanoví individuálne, orientačná doba trvania programu je 20– 25 dní.

Ak bolesti trvajú v priebehu dňa a zhoršujú sa pri pohybe a fyzickej záťaži, odporúča sa cez deň používať náplasť Wutong a na noc protizápalovú náplasť Jian Kang. Pri ostrej bolesti, ktorá sa zosilňuje v noci, sa odporúča na noc používať náplasť Wutong a vo dne náplasť Jian Kang.

Náplasti v kombinácii s liečebným telocvikom, masážami a fyzioterapiou výrazne zvyšujú efektivitu liečby. Používanie náplastí nebráni pri cvičení a športe – behu, chôdzi, tancoch alebo fitnese.