×
POTASSIUM STAR - draslík pre podporu funkcie nervovej sústavy a svalov
nervová sústava • svaly • krvný tlak

15,00 €

Kód 1540
Veľkosť
- +
Skladom: 4 ks

Draslík podporuje: • nervovú sústavu • činnosť svalov • správny krvný tlak

Popis: Draslík je jedným z najrozšírenejších prvkov. Nájdeme ho na povrchu zemskej kôry, hojne je zastúpený v morskej vode a je prirodzenou súčasťou minerálov obsiahnutých v mäse, ovocí a zelenine. Draslík sa podieľa na stabilite vnútorného prostredia, ktoré je nevyhnutné prakticky pre všetky funkcie prebiehajúce v živom organizme. Jeho hladina v krvi je regulovaná obličkami. Draslík potrebujeme pre podporu normálnej činnosti nervovej sústavy, svalového systému a na udržanie správnej hladiny krvného tlaku.

Odporúčané dávkovanie: 1 tableta 2× denne, deti od 3 rokov 2 tablety denne.

Zloženie: Zloženie 2 tabliet: Draslík (glukónan draselný) 198 mg (10 % RVH*); emulgátor: rastlinná celulóza; stabilizátor: zosieťovaná sodná soľ karboxymethyl­celulózy; protihrudkujúca látka: oxid kremičitý, rastlinný stearan horečnatý; protipeniaca látka: rastlinná kyselina stearová. RVH* = Referenčné výživové hodnoty denného príjmu vitamínov a minerálnych látok. Poznámka k produktom, ktoré obsahujú extrakty: V záujme rýchlejšej orientácie v množstve aktívnych látok je pri extraktoch uvedené ich skutočné (pôvodné) množstvo..

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výživový doplnok sa nesmie používať, ako náhrada rozmanitej stravy. Minimálna trvanlivosť: do dátumu uvedeného údajom EXP na hornej strane obalu.