×
OREGANO EXTRA STAR
- pre podporu trávenia, funkciu žlčníka, pečene a čriev

33,00 €

Kód 1416
Veľkosť
- +
Skladom: 4 ks

Oregano extra star napomáha: • pri kožných infekciách • pri problémoch slizníc • zlepšovať mastnú a nečistú pleť • pri infekciách dýchacích ciest, alergiách a astme • ako účinné prírodné antibiotikum s protiplesňovými účinkami • pri infekčných hnačkách, zápchach, proti postihnutiu parazitmi • eliminovať tráviace, žalúdočné aj žlčníkové problémy

OREGANO EXTRA STAR obsahuje bylinu pamajorán, ktorá bola oddávna považovaná za vynikajúcu liečivú rastlinu. Hippokrates ju považoval za prostriedok na posilnenie nervov a odporúčal ju pri pľúcnych ochoreniach. Pamajorán pomáha pri neurózach, má protikŕčové účinky, pomáha zlepšovať trávenie, posilňovať chuť k jedlu a pôsobí pri hnačkách. Často sa píše o jeho protizápalovom efekte – ako na kožu a sliznice, tak aj na dýchacie cesty, ale aj kĺby a zuby. Pamajorán ma tiež vplyv na akné, alergie, astmu, kvasinky, pleseň, zápchu, tráviace problémy, bodnutie hmyzom, bronchitídu, afty, nachladnutie a chrípku, ochorenia ďasien, bolesti hlavy, postihnutie parazitmi, zápaly pľúc, psoriázu, plesne nechtov, bradavice. Ide o silný prírodný extrakt pôsobiaci na baktérie, ktoré sú inak odolné voči klasickým syntetickým antibiotikám.Okrem toho pôsobí pamajorán, ako silná látka proti kožnej plesni a proti plesni v potravinách, ktoré spôsobujú tráviace problémy. Zverejnený bol aj dôkaz účinku proti trombóze, ktorý môže v budúcnosti sľubne ovplyvňovať ochorenia srdca a ciev.

Odporúčané dávkovanie: 1 mäkká kapsula denne.

Zloženie: Zloženie 1 mäkkej kapsuly: Oregano, extrakt z vňate 10:1 v panenskom olivovom oleji (Origanum vulgare) 2.500 mg. Želatínová kapsula. Poznámka k produktom, ktoré obsahujú extrakty: V záujme rýchlejšej orientácie v množstve aktívnych látok je pri extraktoch uvedené ich skutočné (pôvodné) množstvo..

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte mimo dosahu malých detí! Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného údajom EXP na hornej strane obalu.