×
Saunová fyto-podložka pre ženy kozmetická
bylinný koberec

11,00 €

Kód Z04-01
- +
Skladom: 1 ks

Zloženie: Hruštica jednostranná, rumanček pravý, nechtík lekársky, mäta pieporná, ľubovník bodkovaný, bergamot list, brezový list, žihľava vňať

Používa sa ako saunová bylinná podložka alebo ako fyto-obklad.   Pred použitím sa uistite, že nie sú žiadne alergické reakcie na rastlinné komponenty, ktoré tvoria produkt.

Fyto-podložka je výrobok osobnej hygieny! Aktívny až na tri použitia.

Hruštica jednostranná alebo Ortihilia je rastlina ktorá hojne rastie na Altaji v Sibíri a hovorí sa jej ľudovo Horská maternica, čo naznačuje, že sa jedná o bylinu priaznivo pôsobiacú na ženský organizmus, čím je dané aj jej použitie. Rastlina obsahuje flavonoidy, triesloviny, kumaríny, živice, saponinym horčiny, kyselinu vínnu a citrónovú, ďalej meď, zinok, titán, mangán a i.

Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach vás nemôžeme informovať o ďalších účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Tieto informácie dohľadáte vo voľne dostupných zdrojoch a v herbároch.

Spôsob použitia:

Výrobok sparte horúcou vodou, nechajte 10 minút zapariť, potom ho ochlaďte a sadnite si na neho bielou stranou k telu, zelená strana obsahuje nepriepustnú fóliu. Na koberčeku seďte bez bielizne !!! Tento výrobok nežmýkajte, nechajte vyschnúť voľne na vzduchu, po vysušení ho môžete znovu použiť, celkom až 3× !!!