×
RESPIRAL STAR
RESPIRAL obsahuje bylinky, ktoré možno vyhľadať aj v prastarých bylinároch ako liečivky.

27,00 €

Kód 2738
Veľkosť
- +
Skladom: 2 ks


RESPIRAL STAR obsahuje bylinky, ktoré možno vyhľadať aj v prastarých bylinároch ako liečivky. Fenikel obecný prispieva k upokojeniu kašľa pri nachladnutí a napomáha odstrániť chrapot. Je upokojujúci pre ústa a hrdlo, jeho blahodárne účinky zasahujú až do hltanu a k hlasivkám. Uľahčuje vykašliavanie. Má silné antioxidačné účinky a podporuje celkovú imunitu organizmu. Jablčník obecný má priaznivý vplyv na udržanie zdravia dýchacích ciest. Je nepostrádateľným pomocníkom pri podráždení v krku a hltane. Jeho účinky sú upokojujúce a príjemné pre hrdlo, hltan a hlasivky.

Odporúčané dávkovanie: 2 kapsule 3× denne.

Zloženie: Zloženie 6 kapsúl: Maltodextrín; chren dedinský (Armoracia rusticana, koreň, extrakt 4:1) 2.400 mg; divozel malokvetý (Verbascum thapsus, list, extrakt 4:1) 2.400 mg; konopáč prerastenolistý (Eupatorium perfoliatum, vňať, extrakt 4:1) 900 mg; fenikel obyčajný (Foeniculum vulgare, plod, extrakt 4:1) 600 mg; jablčník obyčajný (Marrubium vulgare vňať, extrakt 4:1) 450 mg; protihrudkujúca látka: oxid kremičitý, rastlinný stearan horečnatý. Želatínová kapsula. V záujme rýchlejšej orientácie v množstve aktívnych látok je u extraktov uvedené ich skutočné (pôvodné) množstvo.

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Minimálna trvanlivosť: do dátumu uvedeného údajom EXP na hornej strane obalu.