×
VITAMIN B12 STAR
Vitamín B12 má vplyv na tvorbu červených krviniek a delenie buniek. Podporuje energetický metabolizmus a imunitný systém.

15,00 €

Kód 4520
Veľkosť
- +
Skladom: 4 ks

Vitamín B12 má vplyv na tvorbu červených krviniek a delenie buniek. Podporuje energetický metabolizmus a imunitný systém. Je nutný k udržaniu zdravej nervovej sústavy, normálnych duševných funkcií a kognitívneho výkonu.

Odporúčané dávkovanie: 1/2 tablety denne.

Zloženie: Zloženie 1/2 tablety: Sladidlo: manitol, sacharóza; emulgátor: rastlinná celulóza; stabilizátor: polyvinylpoly­pyrrolidon; višňová aróma; protihrudkujúca látka: rastlinný stearan horečnatý; farbivo: extrakt z červenej repy; vitamín B12 (kyanokobalamín) 250 µg (10.000 % RVH*). RVH* = Referenčné výživové hodnoty denného príjmu vitamínov a minerálnych látok. V záujme rýchlejšej orientácie v množstve aktívnych látok je u extraktov uvedené ich skutočné (pôvodné) množstvo.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nadmerná konzumácia môže vyvolať laxatívne účinky. Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste.

Výživový doplnok sa nesmie používať, ako náhrada rozmanitej stravy. Minimálna trvanlivosť: do dátumu uvedeného údajom EXP na hornej strane obalu.