×
SELENIUM STAR
Selén je súčasťou enzýmu glutathionperoxidázy, ktorý sa s vitamínom E významne podieľa na ochrane buniek.

9,00 €

Kód 7232
Veľkosť
- +
Skladom: 7 ks

Selén je súčasťou enzýmu glutathionpero­xidázy, ktorý sa s vitamínom E významne podieľa na ochrane buniek. Je nevyhnutný pre bunkovú ochranu. Selén sa radí medzi významné antioxidačné činitele, podporuje správnu funkciu hormónov štítnej žľazy, má priaznivé účinky na imunitný systém. Chráni telesné tkanivá a je významnou podporou normálneho stavu vlasov a nechtov. Selén je potrebný pre normálnu spermatogenéziu.

Odporúčané dávkovanie: 1 tableta 2× denne.

Zloženie: Zloženie 2 tabliet: Emulgátor: mikrokryštalická celulóza; stabilizátor: uhličitan vápenatý, fosforečnan vápenatý; selén (selénan sodný) 100 µg (182 % RVH*); pivovarské kvasnice; protipeniaca látka: rastlinná kyselina stearová; protihrudkujúca látka: oxid kremičitý. RVH* = Referenčné výživové hodnoty denného príjmu vitamínov a minerálnych látok. V záujme rýchlejšej orientácie v množstve aktívnych látok je u extraktov uvedené ich skutočné (pôvodné) množstvo.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výživový doplnok sa nesmie používať, ako náhrada rozmanitej stravy. Minimálna trvanlivosť: do dátumu uvedeného údajom EXP na hornej strane obalu.