×
TRAMOSTIC STAR
Serenoa repens – Saw Palmeto je nízka plazivá palma, ktorá má domov v južných štátoch Severnej Ameriky – v lesoch Floridy.

27,00 €

Kód 2758
Veľkosť
- +
Skladom: 1 ks

Serenoa repens – Saw Palmeto je nízka plazivá palma, ktorá má domov v južných štátoch Severnej Ameriky – v lesoch Floridy. Saw Palmeto podporuje vrcholový prietok moču a je dôležité pre udržanie normálnej funkcie močového mechúra najmä pre mužov vo veku od 45 rokov. Priaznivo pôsobí na zdravie močových ciest pri benígnej hyperplázii prostaty. Mimo to sa odporúča ako zdroj mastných kyselín pre udržanie reprodukčnej funkcie a ako podpora pre prirodzený rast vlasov.

Ďalšie účinné zložky – Cucurbita pepo – dyňa obecná a Pygeum africana – slivka africká sa taktiež podieľajú na dobrej funkcii močového mechúra a močových ciest. Hlavne dyňa má vplyv na normálnu funkciu prostaty. Pridaný vitamín E pôsobí pri ochrane buniek pred oxidačným stresom. Zinok podporuje normálny metabolizmus kyselín a zásad, sacharidov a makroživín, normálny stav kostí, vlasov, nechtov, pokožky, zraku a priaznivo pôsobí na imunitný systém, plodnosť a reprodukciu. Udržuje správnu hladinu testosterónu v krvi. Podieľa sa na procese delenia buniek a ich ochrane pred oxidačným stresom.

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula 2× denne.

Zloženie: Zloženie 2 kapsúl: Laktóza; Saw palmeto (Serenoa repens, palma sabalová v extrakte 10:1) 1.000 mg; slivka africká (Prunus africana, Pygeum, kôra v extrakte 10:1) 50 mg; tekvica (Cucurbita pepo, semeno v extrakte 10:1) 20 mg; vitamín E (DL-alfa-tokoferylacetát) 26,8 mg (111,7 % RVH*); zinok (glukónan zinočnatý) 1,56 mg (15,6% RVH*); protihrudkujúca látka: rastlinný stearan horečnatý, oxid kremičitý. Želatínová kapsula. RVH* = Referenčné výživové hodnoty denného príjmu vitamínov a minerálnych látok. V záujme rýchlejšej orientácie v množstve aktívnych látok je u extraktov uvedené ich skutočné (pôvodné) množstvo.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výživový doplnok sa nesmie používať, ako náhrada rozmanitej stravy. Minimálna trvanlivosť: do dátumu uvedeného údajom EXP na hornej strane obalu.