×
KELP STAR
Kelp je morská riasa bohatá na vitamíny, aminokyseliny a minerály. Je jedným z najlepších prírodných zdrojov jódu pre ľudský organizmus.

12,00 €

Kód 2726
Veľkosť
- +
Skladom: 8 ks


Kelp je plnohodnotným zdrojom bielkovín a nukleových kyselín a je podporou gastrointesti­nálneho zdravia. Jeho pôsobenie sa využíva v redukčných programoch, pretože napomáha tráveniu, podporuje pohyb čriev a pravidelnú stolicu. Dokáže sa vyrovnať so zápchou. Obsiahnutý jód aktivuje energetický metabolizmus pre udržanie optimálnej telesnej hmotnosti. Jód je dôležitý pre rozpoznávacie funkcie, činnosť nervovej sústavy, normálny stav pokožky, tvorbu hormónov štítnej žľazy a činnosť štítnej žľazy.

Odporúčané dávkovanie: 1 tableta denne.

Zloženie: Zloženie 1 tablety: Kelp (morská riasa – s obsahom 150 μg jódu tj. 100 % RVH*) 220 mg; emulgátor: mikrokryštalická celulóza, hydroxypropyl­methylcelulóza; stabilizátor: hydrogénfosforečnan vápenatý; protipeniaca látka: rastlinná kyselina stearová; protihrudkujúca látka: oxid kremičitý, rastlinný stearan horečnatý. RVH* = Referenčné výživové hodnoty denného príjmu vitamínov a minerálnych látok V záujme rýchlejšej orientácie v množstve aktívnych látok je u extraktov uvedené ich skutočné (pôvodné) množstvo.

Upozornenie Nie je určené pre deti do 16 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať, ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevhodné pre osoby trpiace thyreotoxikózou (nadmernou činnosťou štítnej žľazy – vysokým obsahom hormónov štítnej žľazy v krvi). Uchovávajte a skladujte mimo dosahu malých detí!

Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Minimálna trvanlivosť: do dátumu uvedeného údajom EXP na hornej strane obalu.