×
ŽENŠENOVÝ KRÉM 250ML
Intenzívny, zvlhčujúci, špeciálny krém s výťažkom z koreňa žen-šeň.

15,00 €

Kód 100
Veľkosť
- +
Skladom: 3 ks


Podporuje rovnováhu vlhkosti v pokožke a zachováva jej prirodzenú pružnosť (pokožka zostáva viditeľne hladšia). Prispieva k celkovému zjemneniu a oživeniu pleti tváre. Veľmi účinný v boji proti starnutiu pokožky a za zachovanie mladistvého vzhľadu pleti a kože.

množstvo Ženšenový krém 250ml

Intenzívny, zvlhčujúci, špeciálny krém s výťažkom z koreňa žen-šeň. Podporuje rovnováhu vlhkosti v pokožke a zachováva jej prirodzenú pružnosť (pokožka zostáva viditeľne hladšia). Prispieva k celkovému zjemneniu a oživeniu pleti tváre. Veľmi účinný v boji proti starnutiu pokožky a za zachovanie mladistvého vzhľadu pleti a kože. Kórejský žen-šeň koreň má veľmi silné liečivé vlastnosti, ktoré sú spracované spolu s prírodnými prísadami a olejom na veľmi vláčny krém.

  • robí pokožku hebkú a vláčnu
  • stimuluje krvný obeh v tkanive
  • urýchľuje tvorbu nových kožných buniek
  • pomáha pokožke proti rôznym alergiám, ekzémom, infekciám a vyrážkam
  • lieči jazvy, vyhladzuje vrásky

Ženšen sa vďaka svojmu výnimočnému bohatstvu biologicky aktívnych látok považuje za zázračný prostriedok tradičnej čínskej medicíny. Zvlášť vhodný pre suchú a citlivú pleť. Spôsob použitia: Nanášajte na čistú pokožku, na postihnuté miesta aj niekoľkokrát denne. Pravidelné používanie zvyšuje účinnosť. Obsah balenia: 250ml