×
ACTIV NO SPRAY 150 ML
L-ARGINÍN JE AMINOKYSELINA, KTORÁ SA PODIEĽA V TELE NA TVORBE OXIDU DUSNATÉHO

36,50 €

Kód A11
Veľkosť

L-ARGINÍN JE AMINOKYSELINA, KTORÁ SA PODIEĽA V TELE NA TVORBE OXIDU DUSNATÉHO NO. TEN MÁ ÚLOHU AKO SIGNÁLNA MOLEKULA. PÔSOBÍ NA ÚPRAVU KRVNÉHO TLAKU A STARÁ SA O DOBRÝ STAV SRDCOVO CIEVNEHO SYSTÉMU.

L-CITRULINE MALATE (2:1) VÝRAZNE ZLEPŠUJE PREKRVENIE SVALSTVA, MÄKKÝCH TKANÍV, ROZŠIRUJE CIEVY A DODÁVA ENERGIU.

BETAÍN JE V ORGANIZME ZAPOJENÝ DO BIOSYNTÉZY HOMOCYSTEÍNU A ÚČINNE ZNIŽUJE JEHO HLADINU V KRVI A TÝM REDUKUJE RIZIKO SRDCOVÝCH OCHORENÍ A INFARKTU. HOMOCYSTEÍN JE SILNÝ OXIDANT, KTORÝ PRODUKUJE VOĽNÉ RADIKÁLY. SVOJIM PÔSOBENÍM V ORGANIZME SPÔSOBUJE TO ŽE CIEVNE STENY A VLÁSOČNICE STRÁCAJÚ PRUŽNOSŤ A TÝM PRISPIEVA K OPOTREBOVANIU CIEVNEHO SYSTÉMU.

HYDROLÁT Z KÔRY BOROVICE PÍNIOVEJ OBSAHUJE SILNÉ ANTIOXIDANTY A VITAMÍNY, KTORÉ OCHRAŇUJÚ BUNKY PRED ÚČINKAMI VOĽNÝCH RADIKÁLOV A ZNÁSOBUJÚ ÚČINKY L-ARGINÍNU.

DÁVKOVANIE: APLIKUJTE PRÍPRAVOK NA ZÁPÄSTIE, ALEBO INÉ PULZNÉ MIESTA

ZLOŽENIE: ARGINÍN ALFA KETO GLUTARÁT (ARG AKG), CITRULÍN – MALÁT 2:1, BETAÍN HCL BOROVICOVÝ HYDROLÁT A VODA.

Oxid dusnatý Výživový doplnok vo forme spreja z prírodných látok, ktorý podporuje pozitívny vplyv oxidu dusnatého v krvnom obehu. NO je skratka pre oxid dusnatý, dôležitý plyn v ľudskom tele. Je uvoľňovaný vnútornou vrstvou buniek krvných ciev. Activ NO spray obsahuje zložky podporujúce tvorbu oxidu dusnatého (NO) v tele. NO pôsobí na krvný tlak, zlepšuje celkové prekrvenie, pomáha pri erekcii.

Ovplyvňuje srdce a cievy Rozširuje ich, čím umožňuje zvýšenie prietoku krvi a ovplyvňuje krvný tlak – znižuje vysoký krvný tlak, hypertenziu. Má výrazné protizápalové účinky, pomáha krvným doštičkám a bielym krvinkám pri výstelke krvných ciev, a tak výrazne znižuje riziko vzniku plakov. S pribúdajúcim vekom produkcia oxidu dusnatého v ľudskom tele klesá, preto sa krvné cievy stávajú menej pružnými. To spôsobuje vysoký krvný tlak, zápal krvných ciev a aterosklerózu. Tieto ochorenia zároveň vedú k znižovaniu produkcie oxidu dusnatého, čo vytvára začarovaný kruh. Ovplyvňuje funkcie mozgu. Tento plyn hrá dôležitú úlohu vo viacerých neurologických procesoch. Preto jeho nedostatočná produkcia môže mať negatívny vplyv na pamäť aj kognitívne funkcie a jeho nedostatok môže viesť k ochoreniam, ako sú depresia, Alzheimerova choroba alebo Parkinsonova choroba. Jeho znížená produkcia môže spôsobiť nedostatočný prietok krvi do mozgu. Imunitný systém NO slúži ako obranná molekula proti baktériám a rôznym patogénom, podieľa sa aj na regulácii rastu, aktivity a smrti mnohých druhov imunitných a zápalových buniek. Je súčasťou respiračného cyklu Oxid dusnatý (NO) sa podieľa aj na respiračnom procese v tele tým, že pomáha červeným krvinkám pri uvoľňovaní kyslíka, ktorým sú zásobované tkanivá tela.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.