×
MAGNESIUM + B6 STAR
(60 tbl) Horčík sa podieľa na znížení miery únavy a vyčerpaní.

26,00 €

Kód 7230
Veľkosť
- +
Skladom: 5 ks

Horčík sa podieľa na znížení miery únavy a vyčerpaní. Podporuje elektrolytickú rovnováhu a normálny energetický metabolizmus, normálnu činnosť nervovej sústavy a činnosť svalov, syntézu bielkovín, psychickú činnosť, normálny stav kostí a zubov. Prispieva k procesu delenia buniek.

Vitamín B6 – pyridoxín má priaznivý vplyv na normálny metabolizmus glykogénu, bielkovín a funkciu nervového a imunitného systému. Je dôležitý pre optimálnu tvorbu červených krviniek a reguláciu hormonálnej aktivity.

Odporúčané dávkovanie: 1 tableta 2× denne.

Zloženie:
Aktívne látky: horčík (bisglycinát horečnatý) 250 mg (67 % RVH*), vitamín B6 (pyridoxín-hydrochlorid) 4,6 mg (329 % RVH*). RVH* = Referenčné výživové hodnoty denného príjmu vitamínov a minerálnych látok. Poznámka k produktom, ktoré obsahujú extrakty: V záujme rýchlejšej orientácie v množstve aktívnych látok je pri extraktoch uvedené ich skutočné (pôvodné) množstvo..

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného údajom EXP na hornej strane obalu.