×
Pánske boxerky s medenou priadzou
Antibakteriálne a antimikrobiálne vlastnosti

13,60 €

Kód M09-11
Veľkosť
S
Farba
- +
Skladom: 2 ks

Zloženie: 60 % bambusové vlákno, 35 % bavlna, 5 %, v intímnej zóne –  60 % medená priadza, 40 % polyester

Boxerky z bambusu a bavlny s medenou priadzou majú antibakteriálne, antimikrobiálne a protiplesňové účinky. Sú obzvlášť vhodné pre mužov v prevencii urologických infekcií, kožných zápalov a iných problémov v intímnej zóne. Boxerky sú vhodné aj pre turistiku a šport, pre dlhé nosenie a extrémne zaťaženie.

Ióny medi potláčajú infekčné pôsobenie hlavných druhov baktérií, plesní, likvidujú nepríjemný zápach. Prispievajú k produkcii testosterónu.

Bambus má vysokú absorbčnú schopnosť, odoberá o 50% vlhkosti viac ako bavlna, tkanina je mäkká, antistatická a priedušná.

  • Antibakteriálne a antimikrobiálne vlastnosti.
  • Zlepšujú miestny krvný obeh, prispievajú k zvýšeniu produkcie testosterónu – hlavného mužského hormónu.
  • Absorbujú vlhkosť a pot, poskytujú pocit sucha a pohodlie počas nosenia.

Ľahké, veľmi pohodlné, praktické a štýlové – noste ich s dôverou!

Pre dlhý pocit komfortu, čistoty a sviežosti!

Kontraindikácie: žiadne

Údržba: Používať pracie prostriedky na jemnú bielizeň!

Mágia medenej priadze

Už dávno nie je tajomstvom,že meď má veľa pozitívnych vlastností.

Meď zabraňuje množeniu baktérií, vírusov, plesní a iných mikroorganizmov na pokožke, obmedzuje vznik nepríjemného pachu.

Meď je nevyhnutná pre normálne výmenné procesy v ľudskom organizme:

  • má protizápalové vlastnosti
  • okysličovanie buniek
  • zúčastňuje sa energetickej výmeny buniek
  • pozitívne pôsobí na stav pokožky, cievne problémy a cukrovku.

Meď pozitívne pôsobí na pohybový aparát – cez skupinu enzýmov ovplyvňuje vnútorné a medzimolekulárne väzby v molekulách kolagénu. „Medená priadza“ podporuje zlepšenie zdravotných komplikácií pri reumatických ťažkostiach, blahodárne pôsobí na organizmus človeka.

Je dôležitým minerálom pre zdravie pokožky, stimuluje krvotvorbu, podporuje tvorbu nových kapilár, kolagénu a ďalších kľúčových bielkovín, ktoré pomáhajú pri stabilizácii kožných vrstiev – čo zlepšuje vzhľad pokožky a napomáha hojeniu rán.

Medené oblečenie obopínajúce panvové oblasti, ktoré sú zodpovedné za trávenie, vylučovanie, krvotvorbu, pohlavné a pohybové funkcie vytvára optimálne podmienky pre prácu celého organizmu, pomáha eliminovať negatívny vplyv vonkajších biologických a elektromagnetických polí, zlepšuje fyziologické parametre a prispieva k zlepšeniu imunity.

Ošetrenie výrobkov s medenou priadzou

Látky s medenou priadzou nevyžadujú časté pranie – 4-krát menej ako bežné materiály! Jednoduchá údržba, prať na 30 ° C – jemné pranie s použitím bežných pracích prostriedkov. Nesušiť v sušičke! Je možné žehliť.

Výrobky s medenou priadzou (látky s obsahom medi) nie sú zdravotníckym tovarom a nie sú určené pre liečenie, nevyžadujú žiadne špeciálne certifikácie ani povolenie na predaj.