×
Ponožky zdravotné z bambusového a medeného vlákna so vzorom "Jeleň"
Zdravotný lem

8,80 €

Kód M05-22
Veľkosť
Farba
- +
Skladom: 2 ks


Zloženie: Bambusové vlákno – 80%, medená niť – 15%, lycra – 5%

Teplé, mäkké, pohodlné a VÝRAZNÉ ponožky budú perfektným darčekom pre vás a vašich blízkych na vianočné sviatky!

Jedinečná technológia spojenia medených a bambusových priadzí dáva thermo ponožkám potrebnú pružnosť a elastickosť, poskytuje spoľahlivú ochranu nôh pred vlhkom, vetrom, horúčavou a chladom. Udržuje zdravú mikroklímu nôh v každom ročnom období.

Zdravotný lem.

  • Medené vlákno chráni nohy od plesní!
  • Bambus – ochrana proti potu a nachladnutiu!
  • Teplo + suché nohy bez nepríjemného zápachu!
Mágia medenej priadze

Už dávno nie je tajomstvom,že meď má veľa pozitívnych vlastností.

Meď zabraňuje množeniu baktérií, vírusov, plesní a iných mikroorganizmov na pokožke, obmedzuje vznik nepríjemného pachu.

Meď je nevyhnutná pre normálne výmenné procesy v ľudskom organizme:

  • má protizápalové vlastnosti
  • okysličovanie buniek
  • zúčastňuje sa energetickej výmeny buniek
  • pozitívne pôsobí na stav pokožky, cievne problémy a cukrovku.

Meď pozitívne pôsobí na pohybový aparát – cez skupinu enzýmov ovplyvňuje vnútorné a medzimolekulárne väzby v molekulách kolagénu. „Medená priadza“ podporuje zlepšenie zdravotných komplikácií pri reumatických ťažkostiach, blahodárne pôsobí na organizmus človeka.

Je dôležitým minerálom pre zdravie pokožky, stimuluje krvotvorbu, podporuje tvorbu nových kapilár, kolagénu a ďalších kľúčových bielkovín, ktoré pomáhajú pri stabilizácii kožných vrstiev – čo zlepšuje vzhľad pokožky a napomáha hojeniu rán.

Medené oblečenie obopínajúce panvové oblasti, ktoré sú zodpovedné za trávenie, vylučovanie, krvotvorbu, pohlavné a pohybové funkcie vytvára optimálne podmienky pre prácu celého organizmu, pomáha eliminovať negatívny vplyv vonkajších biologických a elektromagnetických polí, zlepšuje fyziologické parametre a prispieva k zlepšeniu imunity.

Ošetrenie výrobkov s medenou priadzou

Látky s medenou priadzou nevyžadujú časté pranie – 4-krát menej ako bežné materiály! Jednoduchá údržba, prať na 30 ° C – jemné pranie s použitím bežných pracích prostriedkov. Nesušiť v sušičke! Je možné žehliť.

Výrobky s medenou priadzou (látky s obsahom medi) nie sú zdravotníckym tovarom a nie sú určené pre liečenie, nevyžadujú žiadne špeciálne certifikácie ani povolenie na predaj.