×
Regemax star
Pohyb, kĺby-bolesť

33,00 €

Kód 1081
Veľkosť
- +
Skladom: 4 ks

Regeneruje pohybový aparát, posilňuje svaly, väzy a kĺby. Zmierňuje bolesti kĺbov, urýchľuje premenu energie v organizme, zlepšuje celkovú fyzickú regeneráciu, pri hojení zlomenín a iných zranení.

Formula pripravená podľa originálnych čínskych receptúr dynastie Ming a je určená k regenerácii a posilneniu kostí, šliach a svalov . Obsiahnuté zložky pomáhajú stimulovať imunitný systém a zvyšovať tvorbu kolagénu v spojivových tkanivách.

Podieľajú sa na zvýšení hmotnosti priečne pruhovanej svaloviny a na znížení obsahu telesného tuku a redukciu hmotnosti. Účinne pôsobia proti ateroskleróze cievnych stien, napomáhajú urýchľovať hojenie povrchových rán a pomliaždenín, zlomenín a rán po operácii.

Regemax je vhodný tiež pri rekonvalescencii/ po chorobe po operácii/, výrazne napomáha skrátiť čas hojenia zlomenín.

Hlavnou zložkou produktu je L-arginín.

L-arginín – je semi-esenciálna aminokyselina. Jedná sa o aminokyselinu, ktorú si organizmus za niektorých životných podmienok nedokáže v dostatočnom množstve vyrobiť sám. Tieto situácie nastávajú hlavne v období rastu, pri zvýšenej telesnej námahe, chorobe a pod.

Ak sa vám často stáva, že sa príliš skoro unavíte, v noci sa často budíte, strácate silu na bežné činnosti, môže to byť spôsobené nedostatkom bielkovín v tele. Pre ich tvorbu sú potrebné aminokyseliny, ktoré sú potrebné aj pre výstavbu buniek alebo správnu funkciu orgánov. Jednou z dvadsiatich základných aminokyselín je aj L-arginín. Ten môže pomôcť zlepšiť tok krvi v tepnách srdca, zlepšiť príznaky upchatých tepien a ochorenie koronárnych artérií.

L-arginín stimuluje uvoľňovanie rastového hormónu, inzulínu a ďalších látok v tele. To je jeden z dôvodov, prečo zvyšuje fyzickú výkonnosť, vytrvalosť a silu.

V prijímanej strave je najviac arginínu v kuracom a morčacom vývare a v kaviáre. Významným prirodzeným zdrojom je tiež zelený hrášok, vaječný bielok, arašidy, čokoláda a obiloviny. Arginín, získaný z týchto zdrojov už však nie je tak účinný. V poslednom čase sa arginín v podobe doplnkovej výživy dostáva do popredia záujmu nielen športovcov pre zlepšenie športových výkonov, ale stále častejšie je používaný aj bežnou populáciou.

Dôležitou zložkou je tiež sibírsky ženšen – všehojovec štetinatý. Je to antioxidant, podporuje fyzické aj duševné zdravie, kongitívny výkon, pohodu a relaxáciu. Prispieva k prirodzenej obranyschopnosti organizmu a pomáha udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi a správny krvný tlak. Funguje ako tonikum pre podporu duševnej a fyzickej schopnosti v prípadoch slabosti, vyčerpania a únavy a počas rekonvalescencie.

Odporúčané dávkovanie

2 kapsuly denne pred spaním.

Zloženie

Zloženie 2 kapsúl: Obohatená rastlinná bielkovina 610 mg; L-Arginín 400 mg; protihrudkujúca látka: oxid kremičitý; všehojovec štetinatý (Acanthopanax senticosus, „sibírsky ženšen“, koreň, extrakt 4:1) 0,8 mg; oktakosanol 0,2 mg. Želatínová kapsula. V záujme rýchlejšej orientácie v množstve aktívnych látok je u extraktov uvedené ich skutočné (pôvodné) množstvo.

Upozornenie

Nevhodné pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výživový doplnok sa nesmie používať, ako náhrada rozmanitej stravy. Minimálna trvanlivosť: do dátumu uvedeného údajom EXP na hornej strane obalu.