×
POCLAD EXTRA
Výživový doplnok v tabletách. S obsahom konjugovanej kyseliny linolovej (CLA), L-karnitínu a zeleného čaju. Dostupnosť: SKLADOM Počet: 1 54,00 Eur Kód produktu: 13101

54,00 €

Kód 13101
Veľkosť
- +
Skladom: 1 ks


POPIS PRODUKTU Výživový doplnok v tabletách. S obsahom konjugovanej kyseliny linolovej (CLA), L-karnitínu a zeleného čaju.

CLA (konjugovaná kyselina linolová) obmedzuje ukladanie tukov a podporuje odbúravanie tukov z tukových buniek.

L-karnitín je nevyhnutný pri metabolizácii tukov na energiu.

Extrakt zeleného čaju a trojmocný chróm sú synergicky pôsobiace lipotropné látky, ktoré podporujú metabolizmus spaľovania tukov a potláčajú pocit hladu. Výživový doplnok PoCLAd extra obsahuje vyváženú kombináciu lipotropných látok. Lipotropné látky priamo napomáhajú pri premene tukov na energiu. Synergické pôsobenie všetkých biogénnych látok obsiahnutých vo výrobku má výrazný vplyv na metabolizmus tukov.

Pri každej redukčnej diéte nezabudnite v prvom rade na dostatočný prísun základných živín (bielkovín, vitamínov, minerálnych látok), dodržiavanie správneho pitného režimu a dostatok telesného pohybu. Samotné obmedzenie množstva stravy obvykle nevedie k žiaducemu výsledku. Pri každej redukcii hmotnosti je vždy okrem zníženia energetickej hodnoty konzumovanej stravy, nutné vhodne upraviť svoj jedálniček a stravu rozložiť do viacerých malých porcií denne.

Ukladať mimo dosahu detí! Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Počet kapsúl v balení: 124 ks Hmotnosť 78,37 g (-5%)

ZLOŽENIE Konjugovaná linolová kyselina (CLA), guarana, extrakt zo ženšenu, extrakt z Yerba maté, aminokyselina L-tyrozín, extrakt Cordyceps sinensis, extrakt z kajenského korenia, aminokyselina karnitín base, aminokyselina taurín, extrakt zeleného čaju, synefrín citrus, kofeín, diastabil (kvasnice obohatené chrómom), aminokyselina L-carnozín, extrakt z Barosma betulina, extrakt zo zázvoru, extrakt Bioperine.

VÝŽIVOVÉ HODNOTY Obsah potravinových doplnkov v dennej dávke (1 g)

potravinové doplnky – množstvo – % R.H.P

Biologicky viazaný chróm – 4,80 μg – 12,00 % R.H.P CLA (konjugovaná kyselina linoleová) – 253,80 mg – nie je stanovené Extrakt guarana – 240,20 mg – nie je stanovené Extrakt ženšen – 189,60 mg – nie je stanovené Extrakt Yerba maté – 120,00 mg – nie je stanovené Aminokyselina L-tyrozín – 113,80 mg – nie je stanovené Extrakt Cordyceps sinensis – 78,40 mg – nie je stanovené Kájenské korenie – 75,80 mg – nie je stanovené Aminokyselina L-karnitín (base) – 73,40 mg – nie je stanovené Aminokyselina L-taurín – 48,00 mg – nie je stanovené Extrakt zeleného čaju – 25,30 mg – nie je stanovené Extrakt synefrín citrus – 19,00 mg – nie je stanovené Cofeín – 16,40 mg – nie je stanovené Aminokyselina L-karnozín – 2,50 mg – nie je stanovené Extrakt Barosma betulina – 1,20 mg – nie je stanovené Extrakt zázvor – 1,20 mg – nie je stanovené Extrakt Bioperine – 0,80 mg – nie je stanovené

POKYNY Odporúčané dávkovanie: 2× denne 1 kapsula, najlepšie večer. Dávkovanie je možné zvoliť aj inak. Návod na použitie: Kapsulu prehltnite a zapite dostatočným množstvom pitnej vody. Neprekračovať denné dávkovanie.

VÝROBCA / KRAJINA PÔVODU Vyrobené v ČR