×
VITARUTÍN MALINA
Výživový doplnok so sladidlom v tabletách. Tablety s rastlinnými extraktmi Ginkgo biloba, rutínom, inulínom a vitamínom C.

10,20 €

Kód 13019
Veľkosť

Výživový doplnok so sladidlom v tabletách. VitaRutin malina obsahuje rastlinné extrakty – Ginkgo biloba, rutín, inulín a vitamín C.

Tablety s vyváženým obsahom vitamínu C, rutínu a extraktu Gingko biloba. Už z tradičnej čínskej medicíny je známe, že práve táto kombinácia vysoko účinných biologicky aktívnych látok pomáha posilňovať obehovú sústavu, najmä srdce a spevňuje steny kapilár. Významný je tiež vedecky podložený účinok extraktu Ginkgo biloba (Jinanu dvojlaločného) na zlepšenie mozgovej činnosti.
  • Tablety s rastlinnými extraktmi Ginkgo biloba, rutín, inulín a vitamín C
  • Extrakt z Ginkgo biloba zlepšuje mozgovú činnosť
  • Tablety VitaRutin je vhodné užívať aj v období chrípkových epidémií.
  • Bioflavonoidový komplex z modrého vínneho hrozna

Ukladať mimo dosahu detí! Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Počet tabliet v balení: 100 ks Hmotnosť 32 g (-5%)

ZLOŽENIE:

Sorbitol, kyselina L-askorbová, rozpustná vláknina z koreňa čakanky, rastlinný extrakt rutín, okysľovadlo – kyselina citrónová, farbivo z červenej repy, sladidlo sukralóza, tabletovacia prísada stearan horečnatý, aróma, sušený extrakt z vínnych flavonoidov, extrakt z Ginkgo biloba, farbivo beta-karotén.

VÝŽIVOVÉ HODNOTY:

Obsah potravinových doplnkov v dennej dávke (0,32 g) potravinové doplnky – množstvo – % R.H.P

Vitamín C – 68,00 mg – 85,00 % R.H.P Rozpustná vláknina – 32,00 mg – nie je stanovené Rutín – 31,80 mg – nie je stanovené Ginkgo biloba – 1,60 mg – nie je stanovené Flavonoidový extrakt – 1,60 mg – nie je stanovené

POKYNY:

Odporúčané dávkovanie: 1 – 5 tabliet denne Návod na použitie: Tabletu nechajte rozplynúť v ústach, alebo prehltnite a zapite vodou. Neprekračovať denné dávkovanie. Nevhodné pre chorých fenylketonúriou

VÝROBCA / KRAJINA PÔVODU

Vyrobené v ČR