×
PROCLOUB SPECIAL
Výživový doplnok v tabletách. Tablety vhodné na zásobovanie organizmu nevyhnutnými stavebnými prvkami spojivového tkaniva pre šľachy, väzy a chrupavky.

12,60 €

Kód 13053
Veľkosť

Tablety s chondroitínom, glukosamínom a ďalšími biologicky aktívnymi látkami. ProKloub special sú tablety určené na zásobovanie organizmu nevyhnutnými stavebnými prvkami spojivového tkaniva, ktoré tvoria šľachy, väzy a chrupavky pohybového ústrojenstva človeka.

Ide najmä o chrupavkotvorné látky – chondroitín, glukosamín, horčík, kremík a bór. Tieto látky majú priaznivý vplyv nielen na zabránenie degenerácie, ale najmä na regeneráciu pohybového ústrojenstva. Pomáhajú udržať v chrupavkách tekutinu a pomáhajú výstavbe a regenerácii chrupavkového tkaniva.

To je veľmi dôležité najmä pri veľkých kĺboch. Anorganické prvky sú viazané v tzv. biologickej väzbe, ktorá umožňuje ich vysokú využiteľnosť. Využitie synergických účinkov použitých surovín je unikátnou vlastnosťou tohto doplnku stravy.

Ukladať mimo dosahu detí! Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Počet tabliet v balení: 120 ks Hmotnosť 60 g (-5%)

ZLOŽENIE:

Sorbitol, hydrolyzovaný kolagén bloom, glukosamín sulfát, hydrolyzovaný kolagén, sušené odtučnené mlieko, tabletovacia prísada stearan horečnatý, biologicky viazaný selén na laktogénnej mikroflóre, oxid horečnatý, chondroitín sulfát, sójový lecitín, kyselina L-askorbová, laktogénna kultúra Bifidobacterium bifidum, laktogénna kultúra Lactobacillus acidophilus, biologicky viazaný bór, biologicky viazaný kremík, aminokyselina L-cystín.

VÝŽIVOVÉ HODNOTY: Obsah potravinových doplnkov v dennej dávke (1 g)

potravinové doplnky – množstvo – % R.H.P

Vitamín C – 12,70 mg – 15,90% R.H.P Horčík 21,70 mg – 5,80% R.H.P Kremík – 0,65 mg – nie je stanovené Bór – 0,07 mg – nie je stanovené Selén – 45,00 μg – 81,80 % R.H.P Hydrolyzovaný kolagén – 255,00 mg – nie je stanovené Glukosamín sulfát – 100,00mg – nie je stanovené Chondroitín sulfát – 20,00 mg – nie je stanovené Sójový lecitín – 20,00 mg – nie je stanovené Zmes živých laktogénnych kultúr – 10,00 mg – nie je stanovené Aminokyselina L-cystín – 2,50 mg – nie je stanovené

POKYNY: Odporúčané dávkovanie: 1× denne 1 tableta

Návod na použitie: Jednu tabletu 1× denne prehltnúť a zapiť.

VÝROBCA / KRAJINA PÔVODU: Vyrobené v ČR